KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14222094

nr 1422 2094

Etsning

Knut Lindberg. Signerad, Stockholmsmotiv, Skutor på Riddarfjärden. Bildmått: 23x22cm, yttermått inklusive ram: 46x38cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 september 2021
kl 19:57:12

23/9 15:28:17 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm