KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14609374
nr 1460 9374
Etsning
G Gorini. Signerad, numrerad 12/20, daterad 1983. Bildmått: 15x12, yttermått inklusive ram: 35x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:20:01
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)