KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Emaljteckning 9724348

nr 972 4348

Emaljteckning

Elisa Tigerholm, Jarl Kulle som Lenny Bruce 1971, signerad Elisa Tigerholm 1971

Utrop:

1.000 kr

måndag 3 augusti 2015
kl 19:16:47