FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cabinet 12376382

nr 1237 6382

CABINET

length: 122 cm, width: 60 cm, height: 216 cm, wear, damages, saknar ett sidostycke.

Bredd: 122 cm, djup: 60 cm, höjd: 216 cm

Condition: slitage, skador, saknar ett sidostycke

1000

SEK 3000

Monday February 25 2019
at 20:19:57