SILVER & METAL / Silver / Box 13636480
nr 1363 6480
BOX
silver, 19th century, engraving. Length: 6cm,
silver, 1800-tal, gravyr. Längd: 6cm
600
SEK 350
Monday November 30 2020
at 18:01:52
27/11 23:50:42
300 kr
29/11 16:45:00
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver