KONST / Litografier / Digital print 11944359
*
nr 1194 4359
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Digital print, Monogramsignerad, Lines, 19/50, Motivet: 40x51
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juli 2018
kl 18:05:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/7 14:08:26
1
300 kr
27/7 14:35:07
2
Vinnande bud
29/7 23:01:08
3
400 kr
29/7 23:01:08
2
450 kr (Budbetjänt)
29/7 23:01:43
3
500 kr
29/7 23:01:43
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg digital print lines litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38
*
Andreas Lundberg
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Läs om budbetjänten
nr 1194 4359
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Digital print, Monogramsignerad, Lines, 19/50, Motivet: 40x51
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 juli 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/7 14:08:26 | 1 | 300 kr |
| 27/7 14:35:07 | 2 | Vinnande bud |
| 29/7 23:01:08 | 3 | 400 kr |
| 29/7 23:01:08 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 29/7 23:01:43 | 3 | 500 kr |
| 29/7 23:01:43 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg digital print lines litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38



