KONST / Litografier / Digital print 11944359
*
nr 1194 4359
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Digital print, Monogramsignerad, Lines, 19/50, Motivet: 40x51
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juli 2018
kl 18:05:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/7 14:08:26
1
300 kr
27/7 14:35:07
2
Vinnande bud
29/7 23:01:08
3
400 kr
29/7 23:01:08
2
450 kr (Budbetjänt)
29/7 23:01:43
3
500 kr
29/7 23:01:43
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg digital print lines litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Andreas Lundberg
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Läs om budbetjänten
nr 1194 4359
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Digital print, Monogramsignerad, Lines, 19/50, Motivet: 40x51
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 juli 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/7 14:08:26 | 1 | 300 kr |
| 27/7 14:35:07 | 2 | Vinnande bud |
| 29/7 23:01:08 | 3 | 400 kr |
| 29/7 23:01:08 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 29/7 23:01:43 | 3 | 500 kr |
| 29/7 23:01:43 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg digital print lines litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



