SILVER & METAL / Silver / Dessert cutlery 10772015
nr 1077 2015
DESSERT CUTLERY
18 pieces, silver London, skedar och gafflar 1800-talets första hälft, knivarna 1700-tal, length: 17-19,
18 delar, silver London, skedar och gafflar 1800-talets första hälft, knivarna 1700-tal, längd: 17-19
4000
SEK 2600
Monday December 19 2016
at 18:20:50
19/12 15:27:24