KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahästar 16085154
nr 1608 5154
Dalahästar
2 st, 1900-tal, polykrom bemålning på röd botten. Längd: 7- 12 cm. Höjd: 8-13 cm
Kondition: , slitage, färgbortfall, torrsprickor
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:44:44
20/3 15:39:19
100 kr
25/3 19:35:41