KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 12498414
nr 1249 8414
Kopparstick
Slagfält, "Conflictus apud Tarnovam et Wouniciant", "1688". Motivet: 29x37
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:22:03
20/4 18:02:20
500 kr
22/4 19:52:33