KONST / Litografier / Collage 7884382
nr 788 4382
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Collage, Stig Claesson Slas (1928-2008), kvinna, signerad: Stig Claeson -89, motivets mått: 40x50 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:49:24
300 kr
150 kr
350 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas