![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ART / Watercolor paintings & Drawings / Collage 9349191
*
nr 934 9191
COLLAGE
Magnus Ehnborg, "Lovers", signature a tergo, 136x198,
Magnus Ehnborg, "Lovers", signerad a tergo, 136x198
Droit De Suite
Estimate:
3000
Sold:
SEK 1000
Auction date:
Monday January 12 2015
at 18:13:48
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/1 14:38:09
1
Vinnande bud
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller collage magnus ehnborg vattenfärg
-
6312 COLLAGE
unidentified artist. Composition, monogramsignerad..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:38
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sweden. "Den stora stjärn..//
Present: SEK 700
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:13
*
COLLAGE
Read more about e-auktion
nr 934 9191
COLLAGE
Magnus Ehnborg, "Lovers", signature a tergo, 136x198,
Magnus Ehnborg, "Lovers", signerad a tergo, 136x198
Droit De Suite | |
---|---|
Estimate: | 3000 |
Sold: | SEK 1000 |
Auction date: |
Monday January 12 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
12/1 14:38:09 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Read more about e-auktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller collage magnus ehnborg vattenfärg
-
6312 COLLAGE
unidentified artist. Composition, monogramsignerad..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:38 -
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sweden. "Den stora stjärn..//
Present: SEK 700
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:13