KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 16723064

nr 1672 3064

Gunilla Kumlin

(f. 1938), Sverige

Collage, "Le Monde". Signerad, daterad 1986. Bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm

Gunilla Kumlin, svensk bildkonstnär född 1938.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 januari 2025
kl 18:26:52

10/1 09:54:47 1      Vinnande bud

Gunilla Kumlin

Läs mer om Gunilla Kumlin