KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 12848102
nr 1284 8102
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Collage, Kropp XV, signerad. 88x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:45:36
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler