KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage/blandteknik 12275295

nr 1227 5295

Carmen Paas

(f. 1966), Sverige

Collage/blandteknik, "Dance improvisation". Signerad, daterad 2016. Mixed media collage, 150x110 cm

Carmen Paas, svensk bildkonstnär född 1966.

måndag 7 januari 2019
kl 19:12:33

Carmen Paas

Läs mer om Carmen Paas