KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage/blandteknik 12295294

nr 1229 5294

Carmen Paas

(f. 1966), Sverige

Collage/blandteknik, "Ballroom dance. Signerad, daterad 2016. Mixed media collage, 150x110 cm

Carmen Paas, svensk bildkonstnär född 1966.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:01:21

16/1 20:44:54 1      100 kr
21/1 18:52:13 2      Vinnande bud

Carmen Paas

Läs mer om Carmen Paas