MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6481250
nr 648 1250
Stolar
4 st, Nyrokoko,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 juli 2010
kl 19:33:53
17/7 12:41:53
300 kr
17/7 15:12:28