MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 16327325
nr 1632 7325
Stolar
Ett par, "Tre 3". Angelo Mangiarotti, för Agapecasa, Signerade, designad 1978, skinn / trä / stål
Kondition: slitage, lös sömm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 15 juli 2024
kl 18:28:10