KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 17113038
nr 1711 3038
Svenerik Jakobsson
(f. 1934), Sverige
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 83/125, daterad 1991, bladets mått: 41x50 cm, yttermått inklusive ram: 47x56 cm
Svenerik Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1934 i Åre.
Utrop:
500 kr
måndag 30 juni 2025
kl 19:36:58
Svenerik Jakobsson
Läs mer om Svenerik Jakobsson