KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 10974096
nr 1097 4096
Carborundumetsning
Oidentifierad konstnär, signerad, 50/50, motivet: 16x25
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2017
kl 18:21:07
20/3 17:23:23
20 mar
Carborundumetsning
nr 1097 4096
Carborundumetsning
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 20 mars 2017 |
| 20/3 17:23:23 | 1 | Vinnande bud |
20 mar