KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 13462089
nr 1346 2089
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 60/75, oramat löst blad. Bladets mått: 50x66 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:30:50
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard
James Coignard
Läs mer om James Coignard
nr 1346 2089
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 7 september 2020 |
James Coignard