MÖBLER / Skåp & hyllor / Bestickschatull 15763220

nr 1576 3220

Bestickschatull

1800-tal, mahogny, Med reliefmonogram, Proveniens: fam Bolinder. Längd: 56 cm, djup: 50 cm, höjd: 40 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 november 2023
kl 20:18:46

4/11 12:57:52 1      Vinnande bud
6/11 20:04:44 1      justering av budtak