MÖBLER / Skåp & hyllor / Bufféskåp 8983585
nr 898 3585
Bufféskåp
1880-tal, ek, längd: 150, djup: 48, höjd: 235
Kondition: lättare bruksslitage
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 juni 2014
kl 19:08:43
2/6 18:46:11