MÖBLER / Skåp & hyllor / Buffé 10313224
nr 1031 3224
Buffé
ek, med vitrin, tidigt 1900-tal, längd: 178 cm, djup: 65 cm, höjd: 190 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 april 2016
kl 19:55:35
250 kr