KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Boksida 6294544

nr 629 4544

Boksida

Persien 1700-tal, handkolorerad, 34x22

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 15 mars 2010

10/3 12:25:07 1      Vinnande bud