MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhyllor 15847149
nr 1584 7149
Bokhyllor
Ett par, tidigt 1900-tal, björk. Bredd: 107 cm. Djup: 28 cm, höjd: 147 cm
Kondition: fanérbortfall, slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:39:51
11/12 10:06:04