FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Book case 9794327
nr 979 4327
BOOK CASE
Teak, 1960s, length: 130 cm, width: 44 cm, height: 148 cm, Svenska Möbelfabrikerna AB, wear.
Teak, 1960-tal, längd: 130 cm, djup: 44 cm, höjd: 148 cm, Svenska Möbelfabrikerna AB
Condition: slitage
1000
SEK 900
Monday September 7 2015
at 19:32:56
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr
BOOK CASE
Condition: slitage
nr 979 4327
BOOK CASE
Condition: slitage
| Estimate: | 1000 |
| Sold: | SEK 900 |
Monday September 7 2015 |