MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 13073287

nr 1307 3287

Bokhylleskåp

mahogny. Bredd: 100. Djup: 45 cm, höjd: 200 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

måndag 17 februari 2020
kl 20:27:41