FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Book case 8225630

nr 822 5630

BOOK CASE

1940s/1950s, length: 100 cm, width: 40 cm, height: 174 cm, wear.

1940-/50-tal, längd: 100 cm, djup: 40 cm, höjd: 174 cm

Condition: slitage

600

SEK 100

Monday April 29 2013
at 20:20:53

25/4 21:18:11 1      Vinnande bud