FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 14997449

nr 1499 7449

BOOKCASE

mahogany, 1940s. Length: 152, width: 30 cm, height: 94 cm, wear.

mahogny, 1940-tal. Bredd: 152, djup: 30 cm, höjd: 94 cm

Condition: slitage

800

SEK 1700

Monday October 31 2022
at 20:51:18