MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 10649538
nr 1064 9538
Bokhylla
Chippendalestil, Betsad björk, längd: 127 cm, djup: 29 cm, höjd: 94 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 19:02:12
350 kr
500 kr