KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 14477057
nr 1447 7057
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blyertsteckning, Signerad, självporträtt. Bildmått: 30x25cm, yttermått inklusive ram: 44x38cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:15:35
7/2 17:16:55
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt