KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 14613013

nr 1461 3013

Blyertsteckning

Oidentifierad konstnär. Albert Schweitzer. Ej signerad. Bladets mått: 29x21cm, yttermått inklusive ram: 35x28cm

måndag 18 april 2022
kl 20:57:02