KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 11674570

nr 1167 4570

Ille Karl-Gösta Kippel

(1948-2011), Sverige

Blyertsteckning, Erotiskt motiv, signerad. Motivet: 39x28

Kondition: Löst blad

Utrop:

800 kr

måndag 5 mars 2018
kl 18:13:39