KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 14624132

nr 1462 4132

Filip Månsson

(1864-1933), Sverige

Blyertsteckning, Landskap med gård. Monogramsignerad FM. Blyerts på papper. Bladets mått: 20x24 cm, oramat löst blad

Filip Månsson, svensk konstnär född 1864, död 1933.

Utrop:

300 kr

måndag 25 april 2022
kl 19:17:07

Filip Månsson

Läs mer om Filip Månsson