KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 14624132
nr 1462 4132
Filip Månsson
(1864-1933), Sverige
Blyertsteckning, Landskap med gård. Monogramsignerad FM. Blyerts på papper. Bladets mått: 20x24 cm, oramat löst blad
Filip Månsson, svensk konstnär född 1864, död 1933.
Utrop:
300 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:17:07