KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 5577573

nr 557 7573

Blyerts

Skotskt landskap med figurer, 17/1800-tal, 19x27

Utrop:

100 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 december 2008
kl 17:43:49