ART / Etchings etc / Blyerts 4148083
nr 414 8083
Blyerts
Lenght: ()
sign. nakenstudie, 1920-tal, 25x19
300
SEK 700
Monday May 22 2006
at 16:00:00
650 kr
600 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)