KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 6957154
nr 695 7154
Blyerts
2 st, sign. 24x32
Kondition: skadad
måndag 30 maj 2011
kl 17:58:53
Signe Persson-Melin (f. 1925)