KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 14024087

nr 1402 4087

Pontus Ljungberg

(f. 1945), Sverige

Blyerts, Signerad, daterad 67, par. Motivet: 32x20, yttermått inklusive ram: 51x42 cm

Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.

Utrop:

300 kr

måndag 7 juni 2021
kl 19:55:44

Pontus Ljungberg

Läs mer om Pontus Ljungberg