KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12815488
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blyerts fata morgana teckning vattenfärg
-
6537 Blyerts
Augusta Askergren. Signerad, daterad 1860, Rinkest..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:22
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blyerts fata morgana teckning vattenfärg
-
6537 Blyerts
Augusta Askergren. Signerad, daterad 1860, Rinkest..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:22



