KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13666510
nr 1366 6510
Jörgen Zetterquist
(f. 1928), Sverige
Blyerts, Landskap. Signerad, daterad -74. Motivet: 45x60 cm
Jörgen Zetterquist, svensk målare född 1928 i Arvika.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:56:41
100 kr
250 kr
Jörgen Zetterquist
Läs mer om Jörgen Zetterquist