KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 8516124

nr 851 6124

Blyerts

2 st, F Frisendahl, kanin + stilleben, signerade, 15x19 + 20x20

måndag 7 oktober 2013
kl 20:45:13