KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9377057
nr 937 7057
Blyerts
+ etsning, Stockholmsmotiv, Andretzky / Svenjohan, 8x11 + 13x15
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:10:20
17/1 11:55:51
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv