KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15507134

nr 1550 7134

Carl Wilhelmson

(1866-1928), Sverige

Blyerts, Stämpelsignerad, båtbyggare. Bildmått: 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 34x29 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 juli 2023
kl 18:05:21

22/6 18:08:27 1      Vinnande bud
30/6 22:01:40 1      justering av budtak

Carl Wilhelmson

Läs mer om Carl Wilhelmson