KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13592454

nr 1359 2454

Blyerts

Carl Johansson. Signerad, daterad 1886, Resele. Motivet: 19x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:37:08