KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandtektik 9076383

nr 907 6383

Blandtektik

Oidentifierad konstnär, 1800-tal, "En del av Älvkarleby vattenfall" Sign CB, motivet: 11 x 15

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 25 augusti 2014
kl 19:54:50