KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandtektik 9076383
nr 907 6383
Blandtektik
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, "En del av Älvkarleby vattenfall" Sign CB, motivet: 11 x 15
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 19:54:50
250 kr
350 kr
450 kr
600 kr
800 kr