KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16353194
nr 1635 3194
Blandteknik
Werner Pfeiffer (f. 1937), Tyskland. Signerad, 10 st, yttermått inklusive ram: 20x15 ca
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 21:01:39
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr