KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8805738
nr 880 5738
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Blandteknik, Veikko Aaltona (1910-1990), Figurer, signerad 1961. 55x36
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 mars 2014
kl 19:58:54
10/3 16:53:49
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona