KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8996045
nr 899 6045
Blandteknik
Ulf Palme, självporträtt, signerad, 65x50
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:20:24
200 kr
300 kr