KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16635355

nr 1663 5355

Blandteknik

Torbjörn Axelmann. Signerad, daterad 1999, "My brushes", med dedikation. Blandteknik, bildmått: 41x30 cm, yttermått inklusive ram: 58x45 cm

måndag 2 december 2024
kl 18:45:45