KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15758805

nr 1575 8805

Thomas Prytz

(1944-2020), Sverige

Blandteknik, Signerad a tergo, utan titel, pannå, 50x54, oramad

Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.

Utrop:

500 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 18:55:37

Thomas Prytz

Läs mer om Thomas Prytz