KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15758805
nr 1575 8805
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik, Signerad a tergo, utan titel, pannå, 50x54, oramad
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:55:37